Vartų automatika

Garažo vartus su pavara Jūs valdysite taip pat nesudėtingai, kaip ir savo televizorių. Vieno mygtuko paspaudimas ir Jūs darganos metu saugiai, patogiai
Vartų automatikaHörmann garažo vartus su pavara Jūs valdysite taip pat nesudėtingai, kaip ir savo televizorių. Vieno mygtuko paspaudimas ir Jūs darganos metu saugiai, patogiai ir nesušlapę įvažiuojate į garažą. Tamsiu paros metu tai yra žymiai saugiau. Hörmann garažo vartai kartu su automatika yra suderinti dar gamykloje, patikrinti ir turi TÜV saugumo garantą. Pasirinkite vieną iš šiuolaikiškų Hörmann pavarų – galingą SupraMatic arba pavarą ProMatic už palankią kainą.

Garažo vartų funkcijos ir saugumas

Hörmann patentą Europoje turinti vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu yra apsaugoti nuo nepageidaujamo vartų atidarymo.

Radijo valdymo dažnis 868,3 MHZ su stabiliu veikimo nuotoliu.

4-ių mygtukų rankinis siųstuvas su daugiau nei 1 bilijonu apsauginių kodų.
Integruotas imtuvas.


Vartų automatikaPatentuotas krumpliuotas diržas visiškai nereikalauja techninės priežiūros.

Labai lengvas vartų judėjimas, greičio sulėtėjimas.

Patikima išjungimo automatika sustabdo vartus, atsiradus kokiai nors kliūčiai.

Avarinis atrakinimas iš vidaus.

Nesudėtingas montavimas. Viskas tiksliai paruošta.

Patentuota užsklendimo sistema nuo nepageidaujamo vartų atidarymo
Hörmann patentuota visoje Europoje vartų užsklendimo sistema pavarų kreipiančiosiose. Uždarius vartus jie automatiškai užsirakina ir tokiu būdu apsaugo nuo nepageidaujamo vartų atidarymo. Ši sistema yra mechaninė ir visuomet veikia. Elektra nereikalinga!


Vartų automatikaPavara SupraMatic

Galinga pavara SupraMatic turi daug papildomų funkcijų, o jos atsidarymo greitis siekia 22 cm/s. Ji yra skirta garažų vartams iki 5500 mm pločio ( taip pat medniniams vartams bei vartams su durimis juose), esant maksimaliai 25 vartų darinėjimo ciklams per dieną. Daugiau informacijos rasite puslapyje “Automatika”.

 


Vartų automatikaPavara ProMatic

Pavara ProMatic už palankią kainą, atsidarymo greitis apie 14 cm/s. Ši pavara tinka garažams su dviem automobilių stovėjimo vietomis iki 5000 mm pločio, kai vartų paviršius ne didesnis nei 10 m2 . Pavara ProMatic Akku yra skirta garažo vartams be elektros srovės įvado. Daugiau informacijos rasite puslapyje „Automatika”.